forum implantologiczne  Strona Główna forum implantologiczne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze implanty , najlepszy dentysta implantolog
Autor Wiadomość
Krzysztof

Wysłany: 2011-12-03, 16:30   Najlepsze implanty , najlepszy dentysta implantolog

Dr Gatz jest jednym z lepszych implantologów w Polsce. Moi koledzy mieli kłopoty w innych miastach, m.in. w Warszawie. Ja korzystałem z usług dr Marka Gatz w Bydgoszczy. Wszczepiał mi 6 implantów - taki byłem zaniedbany Zabieg był przeprowadzony fachowo w miłej , prawie rodzinnej atmosferze. Naprawdę warto polecić tego lekarza z czystym sumieniem. Ponadto polecam jego stronę internetową - również pełen profesjonalizm. www.implanty-densvip.pl . Zabieg był w znieczuleniu miejscowym ale naprawdę nic nie bolało. Koszt implantu z koroną to wydatek 4000 lub 5000 zł. Teraz jest promocja i jest znacznie taniej ale nie żałuje wydanych pieniędzy! Ja z przodu zafundowałem sobie te droższe (ankylos) . Wszystko jest OK a nawet cudownie- korony na implantach wyglądają jak naturalne zęby a minęły już 2 lata. przywracanie mojego uzębienia składało się z kilku wizyt. Konsultacja, zabieg chirurgiczny, tymczasowe korony, wyciski i ostateczne korony. Wszystko było w ustalonej wcześniej cenie . Nic więcej, żadnego doliczania , naciągania itd. POLECAM

Maja71

Wysłany: 2011-12-03, 23:51   

Krzysztof czy ten dr Gatz jest dobry. Traochę drogo te 4000 tys Napisz coś wiecej . Jak wyglądał zabieg i ile cie bolało po zabiegu. Można z nim się targować jak bedę chciała więcej implantów np.2 ;-) . Gdzie mogę znalezc opinie o nim? Ja jestem z Gdańska ale u nas jest drogo. Nie wiem czemu. byłam juz w kilku gabinetach ale nikt nie chce mi wszczepić za 3 tys. - chyba zę jakies polskie a ja takich nie chce. Mysle ze syrenka lub warszawa nie wytrzyma długo ;-) )))

Max

Wysłany: 2011-12-04, 01:14   

Ja polecam dr Wójcickiego z abcdent z Krakowa. Pełna kultura i profesjonalizm. Trochę drogo ale cóż... Polecam

Maja

Wysłany: 2011-12-07, 23:25   

A JA POLECAM DR SZPAK Z BIAŁEGOSTOKU

kuba

Wysłany: 2011-12-11, 00:39   

a ja polecam dr Awiłę

krzychu

Wysłany: 2012-08-12, 11:41   

ja polecam dr. Marek Wiejnowski z Wrocławia

Generis

Wysłany: 2013-05-29, 14:15   

dr. Andrzej Przedpełski w Elblągu, lubią go dzieci i nie tylko.. Zdecydowanie najlepszy w moim mieście :-D

Gderax

Wysłany: 2013-06-16, 18:53   

dr. Dorota Szulc w Warszawie.

Andreyu

Wysłany: 2013-07-03, 14:50   

Również polecam Panią dr. Dorotę Szulc z Warszawy. Pełen profesjonalizm.

Odpowiedz do tematu